Innowacje

Kancelaria dra Sebastiana Samola we współpracy m.in. z pracownikami naukowymi Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu prowadzi doradztwo i badania w zakresie innowacyjnych rozwiązań rynkowych dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.

Kancelaria w ramach wąskiej specjalizacji zajmowała się dotychczas m.in. tematyką mobilności pracowników, podróży służbowych i zatrudnienia poza stałym miejscem pracy, kwestiami ochrony wypadkowej i ubezpieczeniowej pracowników, jak też prowadziła badania w zakresie efektywności i jakości zatrudnienia oraz funkcjonowania przedsiębiorstw na konkurencyjnym rynku.

Kancelaria posiada wiedzę i doświadczenie dotyczącą kompleksowej obsługi podmiotów medycznych, tak w zakresie ich funkcjonowania jako podmiotów publicznych, jak też jednostek świadczących usługi na rzecz osób indywidualnych.


W zakresie doradztwa i pomocy odnoszących się do nietypowych dziedzin prawa, wymagających wyspecjalizowanej wiedzy prosimy o bezpośredni kontakt z kancelarią.